hakkımızda

Büromuz tecrübeli ve alanında uzman avukatlar ile motivasyonu yüksek, azimli genç avukatların birlikte görev aldığı üretken bir çalışma ortamına sahip olmanın avantajı ile meslek kurallarından ödün vermeden hizmet vermeyi sürdürmektedir.

Av. Berna Karadaş Hukuk Bürosu tüm kadrosu ve diğer personeliyle mümkün olan en iyi hukuk hizmetini vermek ve gerçek hayata uygun çözümler üretmek için istekli ve hazırdır. Av. Berna Karadaş Hukuk Bürosu bireysel ve kurumsal nitelikteki her türlü müvekkil ihtiyacına cevap vermeyi vizyon; müvekkillerine, beklentilerini daha da öteye taşıyacak nitelikte geniş ve kapsamlı hukuki danışmanlık hizmeti vermeyi de misyon edinmiştir.

1136 sayılı Avukatlık Kanunu, Türkiye Barolar Birliği Reklam Yasağı Yönetmeliği ve Türkiye Barolar Birliği Meslek kuralları gereğince sitemiz herhangi bir reklam unsuru taşımamakta, sadece bilgi vermeyi amaçlamaktadır. Bu sebeple sitemizde “avukatlar, teknolojinin ve bilimin olanak tanıdığı her tür ortamda avukatlık mesleğinin onur ve kurallarına, avukatlık unvanının gerektirdiği saygı ve güvene, Türkiye Barolar Birliği tarafından belirlenen “Avukatlık Meslek Kuralları”na aykırı olmayacak şekilde kendisini ifade etme hakkına sahiptir ilkesi” egemendir..

AV.Berna Karadaş

Av. Berna Karadaş ilkokul, ortaokul ve liseyi Malatya da okudu. Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesini bitirdi. 2003 yılından beri Malatya'da serbest avukatlık yapıyor. Malatya barosu kadın ve çocuk hakları komisyonlarında çalışıyor. Cumhuriyet Halk Partisi Malatya il yöneticisi. 7 Haziran ve 1 Kasım seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi Malatya Milletvekili adaylığı yaptı. Bir dönem Malatya Barosu Disiplin Kurulu Üyesi idi.

person-2

Berna Karadaş

Avukat